Üsküdar / İstanbul 0(216) 344 15 93 info@acilcreative.com

SEO OLMAZSA, BAŞARI OLMAZ.

“Arama Motoru Optimizasyonu” olarak bilinen bu yöntem, web sitenizin performansını artırmak ve arama motorlarında daha iyi sıralamalar elde etmesi için yapılan çalışmaların tümü diyebiliriz. Arama motorları size her zaman aradığınız bilgilere en uygun sonuçları vermeye çalışır. Bunu yapmak için çeşitli algoritmalar kullanır ve aramanızla eşleşen en alakalı bağlantıyı size sunar. Web sitenizde bulunan içeriğin (Google,Bing,Yandex vb.) arama motorlarının okuması, anlaması ve alaka düzeylerini öğrenmesi size her zaman avantaj sağlayacaktır. “Reklamsız” yani organik olan site trafik artışı için gerekli olan bu yöntem sizi rakiplerinizin önüne geçirir ve internet ortamında daha görünür hale getirir.

SEO Çalışmalarının Kapsamı

Aşağıda detaylarını paylaştığımız teknik analiz, anahtar kelime araştırması ve rakip analizinin ardından hazırlanan checklistler ve elde edilen tüm dataların detaylı şekilde incelenmesinin ardından hedeflemeler yapılır. Oluşturulan iş akışları ile birlikte çalışmalara başlanır.

Teknik Analiz: Teknik SEO analizleri, web sitenizin arayüzü ve kullandığınız içerik yönetim sisteminin SEO’ya uyumluluğunu ortaya çıkarmak için yapılan çalışmalar.
Anahtar Kelime Araştırması: Anahtar kelimeler, sadece SEO çalışmaları için değil, dijital pazarlamada yol gösteren bir pusula gibidir. Doğru anahtar kelime analizi ile daha nitelikli hedefleme yapabilir, dönüşüm oranlarınızı arttırabilirsiniz.
Rakip Analizi: Google arama sonuçları sayfasında (SERP), Rakiplerinizin sıralama ve içerik bakımından güçlü ve zayıf yönlerini analiz ediyoruz.
Site Dışı Çalışmalar (OFF Page SEO): Web sitenizin Google sıralamalarını yükseltmek için farklı kaynakların kullanılmasına site dışı Seo çalışmaları diyoruz.

Analiz

Web sitenizi ve rakiplerinizi analiz ediyoruz.

İzleme + Raporlama

İnternetteki görünürlüğünü takip ediyor ve raporluyoruz.

Optimizasyon

Web sitenizi optimize ediyoruz.

WhatsApp Hattı
1