Üsküdar / İstanbul 0(216) 344 15 93 info@acilcreative.com

EN GELİŞMİŞ NETWORK MARKETING SİSTEMİ

 

Network Marketing projeniz için kaliteli, modern ve güvenli bir yazılıma ihtiyacınız olduğunu biliyoruz. Yazılımımızı ürün veya hizmetlerinizin satışını yaparken, kendi gelir planınızı kullanarak üyeleriniz için komisyon, prim hesaplama, üyeleri takip etme gibi temel ihtiyaçlarınızı tek bir yerden ama webten, mobilden her yerden erişimle, profesyonel olarak yönetmeniz için tasarladık.

En İyi Network Marketing.

Binary Kazanç Planı

Her kişinin altına iki kişinin kaydedilmesi anlamına gelir. Binary sistemi sağ ve sol olmak üzere 2 kollu bir oluşumdur. Sisteme kayıt olan kişi altına üye eklerken iki koldan birine üye kaydeder. İki kolda da hacim oluşturulması temel mantıktır.
Prim dağılımı bu şekilde başarılı olur ve yüksek kazanç elde edilebilir.Binary sistemi çok tercih edilen bir sistemdir. Üye sayısı arttıkça ve ağaç dağılımı derinleştikçe prim oranı yükselir.

Unilevel Kazanç Planı

Unilevel kazanç sistemi, en yaygın ve kolay kazanç sistemidir. Bu sistemde bir kişi altına yeni üye kaydı sınırsız olarak yapılabilir. Sisteme dahil olmuş üye, yeni üyeleri doğrudan kendi alt kademesine ekleyebilir. Unilevel kazanç sisteminin en büyük avantajı, direkt olarak bir alt kademeye eklenen kişi sayısında sınır olmadığı için, kazançta da bir sınırlama olmamasıdır.
Bu sitemde aynı seviyedeki üyeler, aynı miktarda kazanç sağlarlar.

Hibrit Network Kazanç Planı

Hibrit network marketing yazılımı, hybrid network marketing planını kapsayan ve birden fazla network marketing planının özelleştirilmesini sağlayan yazılımdır. Network marketing sistemlerinde hibrit son yıllarda oldukça fazla tercih edilmektedir
Hibrit sistem network marketing, birden fazla network marketing planının birleşimidir. En çok tercih edilen kombinasyon unilevel ve binary network marketing planıdır ve organizasyonlara göre özelleştirilebilir. Satış liderleri bu planda mevcut değildir. Üyelere X sayıda seviye ödenir.

Linear Kazanç Planı

Konumlandırma söz konusu olduğunda, şirkete bir kişi eklendiğinde, hemen birinin kuruluşunun bir parçası olurlar. Örneğin, Üye A California’daysa ve kuruluşun bir parçası olursa ve Üye B New York’taysa ve kuruluşun bir parçası olursa, B, A’nın alt kuruluşundadır. Genel organizasyon büyüdükçe, katılan her kişinin kişisel organizasyonu da büyür.

Board Kazanç Planı

Çeşitli MLM tazminat planları arasında, Yönetim Kurulu Planı, yönetim kurulu üyelerine yüksek kar sağlayan bir planıdır. Bu plan hem MLM şirketleri hem de yönetim kurulu üyeleri için fayda sağladığından, birçok çok düzeyli pazarlama kuruluşu bu planı diğerlerine tercih eder. Bu plandaki isim, belirlenen numaralardan oluşan bir panoda (ekip) çalıştığından ve yönetim kurulu tamamlandığında iki alt ağaca bölünecektir. İşletmelerin bir kurulda kaç üye olabileceğine karar verme yetkisi olduğu için tanıtım panosu üyelerindeki sayılar şirketten şirkete farklılık gösterir.

Doğrusal Kazanç Planı

Zorunlu Matris, her bir kişinin ilk seviyesinde sahip olabileceği insan miktarının sınırlı olduğu bir tazminat planıdır. Örneğin, 7 × 8’lik bir grup, yedi kişinin birinci seviyede olduğu ve 8 seviye derin ödeme yaptığı anlamına gelir. Her distribütör, yalnızca belirli sayıda ön hat distribütörüne sponsor olabilir. Herhangi bir ek distribütör başka bir distribütörün altına yerleştirilmelidir.

WhatsApp Hattı
1